ID e Pronës : 12397

Me Qira 300€ - Banesa
92 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1 (ne Rrugen B, afër Royal Mall), me sipërfaqe 92m2, kati 5-të.(me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H , parking rrugor, ka ashensor. Leshohet komplet e mobiluar.

Çmimi: 300€. I Negocjushem,

+383\ 44443349 Viber.
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme