ID e Pronës : 8131

Në Shitje 77,000€ - Banesa
78 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (Të Parku i Qytetit), me sipërfaqe 78m2, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 1 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24h, parking rrugor, banesa është komplet e mobiluar. Më dokumenta në rregull.

Ndertim i ri

 

Çmimi: 77.000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme