ID e Pronës : 9203

Me Qira 250€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Jepet me qira banesa 3 dhomshe, 80m2, kati 2-të ne lagjen Kodra e Diellit (Banesat e Kuqe, te Ambullanta). Banesa ka kete renditje: sallon, kuzhine te ndar me trapezari, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e mobiluar, me nxemje qëndrore ka ujë 24H, ka parking rrugor.

Çmimi: 250 €.

+377/44443349(VIBER)

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme