ID e Pronës : 10628

Me Qira 300€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Dodona (në Qender), më sipërfaqe 80m2, kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi banjo ballkon dhe korridor. Banesa ka parking rrugor

 

 

Çmimi: 300€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme