ID e Pronës : 8172

Me Qira 250€ - Banesa
110 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 4 dhomëshe në lagjen Kalabri (afër Max-it ), me sipërfaqe 110m2 kati 5-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të gjumit, banjo, shpajz, ballkon dhe korridor. Banesa lëshohet pa mobilie, vetem kuzhina dhe elementet. Banesa ka parking rrugor, ka ujë 24H, ka ashensor.

Çmimi: 250€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme