ID e Pronës : 8139

Me Qira 190€ - Banesa
66 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në lagjen Kodra e Diellit (Afër Kryqit të Velanis, Mbrapa Vorrit Ibrahim Rugova), me sipërfaqe 66m2, hapsirë banimi 45m2 dhe teras 21m2, kati 6-të (pa lift). Banesa ka sallon, kuzhinë me trapezari, dhomë gjumi, banjo, ballkon, shpajz dhe korridor, e gatshme për banim, Ujë 24H. Komplet e Mobiluar.

Çmimi: 190€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme