ID e Pronës : 7919

Me Qira 1,100€ - Lokal
134 m2 Print

Ipet me qira Lokali në Lagjen e Spitalit (Afër Super Vives), me sipërfaqe 134m2, kati përdhesë. Lokali ka 1 banjo, ka nxemje. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Ordinacë, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi: 1100€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme