ID e Pronës : 5781

Me Qira Na kontaktoni - Komerciale, Lokal

Ofrohet Lokali për Qiradhënje :

Adresa e Lokalit : Arbëri – Dragodan

Etazha : Përdhesë me trotuar

Hapsira : 420m2 total ( me mundësi të ndarjes 175m² dhe 245m² )

Lokali gjendet në pjesën më të përshtatshme të lagjes Arbëria – Dragodan me pamje komplet nga qyteti posedon hapsira të mjaftushme për parking të veturave si dhe qasje shumë të mirë nga të gjitha pozicionet .

Çmimi: Sipasmarrëveshjes.

+37744443349 (VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme