ID e Pronës : 5693

Në Shitje 2,100€ - Troje
74000 m2 Print

Shitet 74 Ari Truall ne Magjistralen Prishtine – Ferizaj (afër fabrikës Xella, te Lulishtja Labi),Toka esht e pershtashme per cdo lloj Biznesi apo Biznes me Banim.Toka ka Dokumentscion te rregullt me flet poseduse. Rruga nga Magjistralja esht 5m e gjere, ka rrugën e pa asfaltuar, ka rrymën afër, ka afër ujë dhe kanalizim,

 

Çmimi: 2100€/ Ari.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme