ID e Pronës : 8211

Me Qira Na kontaktoni - Lokal
80 m2 1 Banjo Print

Ipet me qira Lokali në lagjen Aktash (Mbi Menzen e Studentave, afër OSB-es), me sipërfaqe 80m2, kati perdhesë. Lokali ka pllaka, ka banjo, ka nxemje dhe klim. Lokali mund te shfrytzohet per veprimtari të ndryshme si: Zyre, Call Center, Ordinacë, Masazh, dhe veprimtari te ndryshme per Biznes.

Çmimi:Më Marveshje.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme