ID e Pronës : 15710

Me Qira 2,000€ - Objekte Afariste
750 m2 15 Dhoma 4 Banjo Print

Ipet me qira Objekti 5 katshe në Fushë Kosovë (Të Hip Petroll, Magjistrale Prishtinë Pejë), me sipërfaqe 750m2. Objekti ka 2 Ari oborr.

Kati I: 150m2. 3 Zyre dhe 3 hapsira pune.

Kati II: 150m2. 4 Dhoma , hapsira pune, 1 banjo.

Kati III: 150m2. 4 dhoma pune, 1 banjo.

Kati IV: 150m2. 4 dhoma pune, 1 banjo.

Kati V: 150m2. 4 dhoma pune, 1 banjo.

Objekti ka teras në katin e fundit 150m2. Objekti ka nxemje tërmike

 

 

Çmimi: 2000€/i Negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme