ID e Pronës : 5233

Me Qira 800€ - Shtëpi
300 m2 8 Dhoma 3 Banjo Print

Ipet me qira Shtepia 3 katshe në lagjen Veterrnik (Afër rrethit të Veterrnikut), 8 dhomshe, me sipërfaqe 300m2. Shtepia është komplet e mobiluar.

Kati i I: Sallon me kuzhin, dhomë gjumi, shpajz, banjo, ballkon, dhe korridor.

Kati i II: 3 Dhoma te gjumit banjo dhe ballkon.

Kati i III: 3 Dhoma te gjumit banjo dhe ballkon.

 

 

Çmimi: 800€.

+377/ 44443349 Viber.

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme