ID e Pronës : 6724

Me Qira 1,700€ - Objekte Afariste, Shtëpi
400 m2 8 Dhoma 4 Banjo 2 Garazhe Print

Ipet me qira shtepia e re në lagjen  Taslixhe 1 (të Tokbahqja, afër Poliklinikës Xhinolli ), me sipërfaqe 400m2, shtepia ka 4 kate , garazh për dy vetura, po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, ka uje 24H, e punuar me dekorime dhe me drita ekstra ndriquese, shtepia leshohet pa mobile, vetëm  kuzhina është komplet edhe banjot,ka pamje që shihet ne dy anët Prishtina.

KATI  Përdhes ka: sallonin , kuzhinë të ndar me trapezari, 1 banjo, ballkon dhe korridor.
KATI 1-rë, ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 1 dhomë të gjumit, dhomë pune, banjo, 2 ballkona dhe korridor.
KATI 2-të, ka 3 dhoma gjumi, 1 banjo me xhakuzi, ka korridorin, dhe ka 1 ballkon.
KATI 3-të  ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë gjumi, 1 banjo , 1 ballkon , korridor.

Çmimi: 1700€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme