ID e Pronës : 12490

  500€ - Zyre
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Kalabria (Afër Kullave te Arabve), me sipërfaqe 90m2, kati Përdhese. Banesa ka tri hapsira, ka banjo, ballkon dhe korridor mund te përdoret sipas marrëveshjes. E përshtatshme për zyre, ordinanc, stomatologji, pediatri, dhe veprimtari të ndryshme, pozita shum e mire.

Çmimi: 500€.

+383/44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme

Me Qira

Ipet me qira banesa-zyre 3 dhomeshe në lagjen Ulpian… Më Shumë

Na kontaktoni