ID e Pronës : 16840

Në Shitje Na kontaktoni - Troje
5 Ari Print

Shitet 5 Ari Truall në Matiqan (Mbi Fabriken Molika).

 

Trualli ka infrastruktur te plot si: ujë rrymë dhe kanalizim.

Trualli behet ndrrim per ndertim te lart ne Prishtin, dhe nderrim ne Prizeren.

 

 

+383/ 44245454(VIBER).
044245454

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme