ID e Pronës : 16814

Në Shitje 40,000€ - Banesa
73 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Komunes së re), me sipërfaqe 73m2, kati 6-të.
 
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit
1 Banjo
1 Ballkon
1 Korridor
Banesa ka ujë 24h dhe ka parking rrugor. Banesa përfundon në shtator.
Çmimi: 40.000€ i Negocjushem. 
 
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme