ID e Pronës : 16752

  35,000€ - Banesa
32 m2 1 Dhomë 1 Banjo Print

Shitet banesa 1 dhomëshe Garsonjere në lagjen e Spitalit (afër rrugës B, mrapa objekteve të Mark-ing) 33m2, kati 1-rë.

📌Çmimi: 35.000€. I negocjushëm.

🔸Rënditja:
🔹Sallon me kuzhinë,
🔹Banjo
🔹Ballkon dhe korridor.

Shitet komplet e mobiluar, ka parking te mjaftushëm për vetura, ujë 24H, kontrata bëhet te Noteri, me flet poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme