ID e Pronës : 16755

Në Shitje 35,000€ - Banesa
60 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tok Bashqe (rruga për Germi, mbrapa ish shkolles Normale) me sipërfaqe 60m2 kati 2-të.

Çmimi: 35.000€. Supër Ofert.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
Dhomë gjumi
Banjo
Ballkon dhe korridor

Banesa shitet komplet e mobiluar, ka lift, parking të mjaftushëm për vetura, ujë 24H.
Kontrata bahet te Avokati. Nuk esht e legaluzuar ende.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme