ID e Pronës : 15221

Në Shitje 81,000€ - Banesa
68 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona(afer Hotel Siriusit), me sipërfaqe 68m2, kati 4-rë.

Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸1 Dhomë të gjumit,
🔸1 Banjo
🔸1 Ballkon dhe koridor.

♦️Banesa shitet komplet e mobiluar.Kontrata bëhet te Noteri.
Ndertim i ri.
📌Çmimi: 81.000€. I Negocjushëm.

+383/ 44443349(VIBER).☎️

044443349☎️

kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme