ID e Pronës : 15214

Me Qira 300€ - Banesa
65 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe në Arbëri (Afër Ministris së Shendetsis) me sipërfaqe 65m2, ne katin e 7-të (me lift).
 
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhomë gjumi,
1 Banjo,
Ballkon dhe koridor.
Banesa është  komplet e mobiluar, banesa ka ujë 24H, parking rrugor.
 
 
Çmimi: 300€.
 
+383 45 227 100 (Viber/WhatsApp)
045227100
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme