ID e Pronës : 14083

Në Shitje 37,500€ - Banesa
44 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Veternik, mrapa spitalit Amerikan, me sipërfaqe 44m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 1 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka  2 ashensora. Përfundon Mars 2022. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 37500€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme