ID e Pronës : 14096

Në Shitje 65,000€ - Banesa
76 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Veternik, mrapa spitalit Amerikan, me sipërfaqe 76m2, kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka  2 ashensora. Përfundon Mars 2022. Kontrata bëhet të Noteri.

Ndertim i Ri.
Çmimi: 65000€.

+383/ 44443349(VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com.

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme