ID e Pronës : 10021

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Mati 1 (përball banesave të Bardha, Rruga Ndue Perlleshi) me sipërfaqe 60m2 kati Përdhese. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa shitet me mobile, ka parking rrugor, ujë 24H me Rezervar, me dokuemnta ne rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi: 50.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme