ID e Pronës : 10012

Në Shitje 30,000€ - Banesa
34 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Tok Bahqe (afër Parkut, rruga Mbretresha Teut) me sipërfaqe 34m2 kati 5-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 1 dhomë të gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa është komplet e Rinovuar, shitet me mobile, ka parking rrugor, Ashensor, ujë 24H me Rezervar, me dokuemnta ne rregull.

Ndertim i ri.
Çmimi: 30.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme