ID e Pronës : 15463

Në Shitje 50,000€ - Banesa
53 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në Lagjen Kalabri (afer Stacionit të Autobusave), me sipërfaqe 53m2, kati 7-të (me lift).
 
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
1 Dhomë të gjumit,
1 Banjo,
Ballkon dhe koridor.
Banesa është komplet e mobiluar, ka perking rrugor, ujë 24H.
 
Çmimi: 50.000€.
 
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme