ID e Pronës : 15459

Në Shitje 72,000€ - Banesa
93 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen e Spitalit (te Euleksi), me sipërfaqe 93m2, kati 6-të.
 
Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit,
1 Banjo,
Ballkon, shpajz dhe koridor.
Banesa është komplet e mobiluar. Kontrata bëhet të Noteri.
 
Çmimi: 72.000€.
 
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme