ID e Pronës : 15250

Në Shitje 35,500€ - Banesa
63 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Shkolles Mihail Grameno) me sipërfaqe 63m2 kati 5-të.

 

Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸1 Dhomë të gjumit,
🔸1 Banjo
🔸Shpajz ballkon dhe korridor.

 

Çmimi: 35.500€. I Negociushëm

 

Kontrata bëhet te Avokati. Banesa shitet komplet e mobiluar ujë 24H parking rrugor.

+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme