ID e Pronës : 15262

Në Shitje 58,000€ - Banesa
105 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 4 dhomëshe në Fushë Kosovë (afër Rrethit) me sipërfaqe 105m2 kati 6-të.

 

Rënditja:
🔸Sallon me kuzhinë
🔸3 Dhoma të gjumit,
🔸1 Banjo
🔸2 Ballkona dhe korridor

 

Çmimi: 58.000€. I Negociushëm

 

Kontrata bëhet te Noteri. Objkti përfundon në dhjetor

+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme