ID e Pronës : 16697

Në Shitje Na kontaktoni - Banesa

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(afër Postës Kryesore, te Hotel Kos Vegas) 76m2, kati 8-të(me lift).

Çmimi: 38.000€. I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhom të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa shitet komplet e mobiluar, parking te mjaftushëm për vetura, ujë 24H, kontrata bëhet te Avokati.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme