ID e Pronës : 16700

Në Shitje 46,000€ - Banesa
84 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë(afër Postës Kryesore, te Hotel Kos Vegas) 76m2, kati 8-të(me lift).

Çmimi: 46.000€. I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhom të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.

Banesa shitet e pa mobiluar, ka parking te mjaftushëm për vetura, ujë 24H, kontrata bëhet te Noteri me Flet Poseduse.

+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme