ID e Pronës : 10554

Në Shitje 750€ - Banesa
85.71 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Prishtina e re, (të Standart Plusi) me sipërfaqe 85.71m2, kati i 6-të. Banesa ka sallon me kuzhine, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, parking rrugor, ka 2 Ashensora. Kontrata bëhet të Noteri. Përfundon në Qershor 2020.

 

Ndërtim i ri.
Çmimi: 750€/Për M2. I Negocjushem.

+383/44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme