ID e Pronës : 10503

Me Qira 800€ - Banesa
100 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në Qender (Rruga Rexhep Luci, përball A.B.C) me sipërfaqe 100m2 kati 3-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, shpajz, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, ka parking rrugor. Banesa eshtë komplet e mobiluar. Leshohet edhe për Zyre.

Çmimi: 800€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme