ID e Pronës : 12985

Në Shitje 1,500€ - Banesa
98.5 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Aktash, (Mbrapa Ministris së Arsimit ) me sipërfaqe 98.5m2, kati 2-të. Banesa ka sallon me kuzhinë, 2 dhoma të gjumit, 2 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa ka ujë 24H, 2 ashensor, ka parking rrugor. Përfundon në prill 2021. Më dokumenta në rregull.

Ndërtim i Ri.

Çmimi: 1500€ /Për m2 i Negociushëm

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme