ID e Pronës : 14114

Në Shitje 132,000€ - Banesa
65.65 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në qendër, afër Akademisë së shkencave me sipërfaqe 65.65m2, (Neto) kati 3-të. Banesa e ka sallon, kuzhinë të ndar me trapezari, 2 dhoma të gjumit, korridor shpajz dhe banjo. Me mobile, e renovuara. Banesa ka parking Rrugor.

Ndërtim i vjetër.
Çmimi: 132.000 €. I negocjushëm.

+383 44 44 33 49 (VIBER)

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme