ID e Pronës : 14101

Me Qira 320€ - Banesa
93 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 3 dhomëshe në lagjen Mati 1, rruga C, banesat e Tregtise,  me sipërfaqe 93, kati 2-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 320€

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme