ID e Pronës : 5986

Në Shitje 64,000€ - Banesa
80 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në lagjen Bregu i Diellit (Rruga B), me sipërfaqe 80m2 kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

 

 

Ndertim i Ri.
Çmimi: 64.000€.

+377 44443349(VIBER).

044443349
049701212
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme