ID e Pronës : 6001

Në Shitje 220,000€ - Shtëpi
240 m2 5 Dhoma 2 Banjo 1 Garazh Print

Shitet Shtepia  2 katëshe me 2.5 Ari Truall në lagjen Arberi (afër Kfor-it), me sipërfaqe 240m2 + 50m2 hapsira nen kulem, shtepia ka 2 kate: kati 1-rë ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo ballkon dhe korridor, kati 2-të ka 3 dhoma gjumi, 2 ballkona, banjo shpajz dhe korridor, dhe ka nenkulmin qe mund te shfrytëzohet për banim. Ka oborr, garazha me lokal , po ashtu ka te instaluar nxemjen qendrore, ujë 24H,  Shtëpia është mbrenda e rregulluar komplet , trualli është me të gjitha dokumentacionet ne rregull me fletë poseduse.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 220.000€.

+377/ 44245454 (VIBER).

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme