ID e Pronës : 13978

Në Shitje 52,000€ - Banesa
81 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë,(afër Shkolles Mihail Grameno, jo larg kafe Plus Minus, te Qerdhja Eda), me sipërfaqe 81(Neto)m2, kati 7-të. Banesa ka sallon më kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ka ujë 24H, parking rrugor. Me Flet Poseduse.

Çmimi: 52.000€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme