ID e Pronës : 14005

Në Shitje 850€ - Banesa
95 m2 3 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Lagjen  Mati 1 (rruga C, ndertim i VG konstrukshën) me sipërfaqe 95m2, kati 4-tër.

Çmimi:  81000€ (850€ / m2)  I negocjushem.

Rënditja:
Sallon me kuzhinë
2 Dhoma të gjumit,
2 Banjo
Ballkon dhe korridor.

Kontrata bëhet te Noteri, objekti përfundon Mars 2022, ka parking rrugor, kontrata bahet te Noteri.

+383/ 44443349(VIBER).☎️
044443349☎️
kosova-immobilien@hotmail.com📩
www.kosova-immobilien.com📩

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme