ID e Pronës : 1786

Në Shitje 105,000€ - Banesa
90 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 3 dhomëshe në Qytetzën Pejton, (përball Ambasadës Angleze), me siperfaqe 90m2, kati 5-të. Banesa ka dhomë dite me kuzhinë 2 dhoma të fjetjes, shpajz, 3 banjo, 2 ballkona dhe korridor. Banesa shitet me mobile. ka ujë 24H.

Ndërtim i ri.
Çmimi: 105.000€.

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë