ID e Pronës : 14323

Me Qira 230€ - Banesa
70 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Ipet me qira banesa 2 dhomeshe në lagjen Aktash afer Ministrise së Arsimit, me sipërfaqe 70m2, kati 10-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhin, 1 dhome te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ëshë komplet e mobiluar, ujë 24H, parking rrugor.

Çmimi: 230€.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349

kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme