ID e Pronës : 17071

Në Shitje 68,000€ - Banesa
91 m2 3 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (komplsi Ulpiana, afer pompes Kastrati) me 91m2, kati 7-të(me lift).
Çmimi: 68000€.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
2 Dhoma të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Shitet komplet e mobiluar. Objekti ka lift, ujë 24H, parking rrugor. Me flet poseduse.
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme