ID e Pronës : 17079

Në Shitje 650€ - Banesa
71 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print
Shitet banesa 2 dhomëshe në Fushë Kosovë (Rruga 28 Nentori) me sipërfaqe 71m2,  kati 3-të (me lift).
Çmimi: 650€/m2.
Rënditja:
Sallon me kuzhinë,
1 Dhomë të gjumit,
Banjo
Ballkon dhe korridor.
Objekti ka lift, ujë 24H, parking rrugor. Me flet poseduse.
+383/ 44443349(VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
Prona në Hartë

Prona të Ngjashme