ID e Pronës : 2798

Në Shitje 130,000€ - Shtëpi
270 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet shtepija 2 katëshe me 5 ari truall në Hajvali (afer rruges kryesore), me siperfaqe 270m2. Shtepija ka sallon me kuzhin, 4 dhoma te fjetjes, ka 2 banjo, 2 shpajza, 2 korridora, 2 ballkona dhe garazhë. Shtepija ka nxemje qendrore. Shtëpia është në një vend të qetë banimi.

Ndertim i ri.
Çmimi : 130.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme