ID e Pronës : 14724

Në Shitje 850€ - Banesa
141 m2 4 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet banesa (Pent House) 4 dhomëshe në lagjen Mati 1, (Prishtina e re), me sipërfaqe 141m2, kati 4-rë. Banesa ka sallon me kuzhine, 3 dhoma të gjumit, 2 banjo, shpajz dhe ballkon.Banesa është e gatshme, kontrata bëhet te Noteri.

 

Çmimi: 850€ për m2 i negocjushëm.

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme