ID e Pronës : 14744

Në Shitje 43,350€ - Banesa
51 m2 2 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen Dodona (Mbrapa Teatrit Dodona) me sipërfaqe 51m2, kati përdhes

Rënditja:
1 Sallon
1 Kuzhin
1 Dhomë gjumi,
1 Banjo,
ballkon, dhe koridor

Shitet komplet e mobiluar, Banesa ka ujë, rrymë, e përshtatshme per ordinanc dhe zyre.

Çmimi: 43.350€.
+383 44 44 33 49 (Viber/WhatsApp)

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme