ID e Pronës : 8350

Në Shitje 40,000€ - Shtëpi
15 m2 4 Dhoma 1 Banjo Print

Shitet Shtepia 1 katëshe më 14 Ari Truall e 15m2 në Fshati Sllavi (Komuna Lipjanit, Afër Shkolles së Sllavis), Me rënditje: Sallon më kuzhinë, 3 dhoma të gjumit, 1 banjo, ballkon dhe korridor, shtepia ka bodrum.

Shtepia ka oborr te rregulluar, vendparking , ka ujë 24H. Shtepia shitet komplet e mobiluar, është  e rinovuar mbrenda. Më të gjitha dokumentacionet ne rregull. Më Fletë Poseduse.

 

Çmimi: 40.000€.

+383/ 44245454 (VIBER).

044245454
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme