ID e Pronës : 17273

Në Shitje Na kontaktoni - Shtëpi
400 10 Dhoma Print

Shitet shtëpia 2 katëshe me 10 Ari Traull në në Nish  (Në mes dy Liqejve te Oblaqinskom dhe Krajkovaqkog, me 15 km nga Prokupja).

Me Sipërfaqe Te Shtepis 400m2.

Shtepia ka Lokal Ndihmes 200m2

Shtepia ka nxemje qendrore me rrymë dhe me dru. Shtëpia ka dalje në dy rrug, ka oborrin para shtepis dhe oborri mrapa i shfrytzum si kopsht i veqant, shum zone e qet për banim.

Me Flet poseduse.

Çmimi: me marrëveshje

+383/ 44443349 (VIBER).
044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona të Ngjashme