ID e Pronës : 15409

Në Shitje 100,000€ - Shtëpi
180 m2 7 Dhoma 2 Banjo Print

Shitet Shtepia 2 katëshe me 2.5 Ari truall në lagjen Kodra e Trimav (Të Ambulanta), me sipërfaqe 180m2.

Rënditia:
KATI I: Sallon më kuzhin, 2, dhoma të gjumit, shpajz, banjo ballkon dhe korridor.
KATI II: 4 Dhoma të gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor.

Shitet e mobiluar. Shtepia ka 2 hyrje.

 

Çmimi: 100.000€. I negocjushëm.

 

+383/ 44443349 (VIBER).

044443349
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Karakteristika

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme