ID e Pronës : 2836

Në Shitje 650,000€ - Shtëpi
600 m2 9 Dhoma 6 Banjo Print

Shitet shtëpia 3 katëshe me 4 ari truall në lagjen Vneshta (Rr. Leka i Madh),me sipërfaqe 600m2 banim dhe 400m2 lokale. Shtëpia ka 3 sallona me kuzhinë, 9 dhoma të fjetjes, ka 6 banjo, 4 korridora dhe 3 ballkona. Shtëpia është në një vend të qetë banimi, ka garazha, bodrume, ngrohje qendrore, me dokumenta ne rregull dhe është e legalizune.

Ndertim i ri.
Çmimi :650.000€.

+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com

Prona në Hartë

Prona të Ngjashme